Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Přihlášení
Registrace
Do konce 46. věku zbývá:
39 dní a 17 hodin
Věk začal: 19:30:58 01.11.2017 Registrovaných hráčů: 13 549 Dnes přihlášených hráčů: 121 Online hráčů: 18
Výsledky Obchodní podmínkyPravidla Copyright Credits NápovědaBanneryKontaktKronika

Kronika SGO

SGON NEWS - 46. věk před námi 1/2

Opět vás zdravím, lide SGon a přicházím s dalším článkem, který se bude zabývat novým věkem, složením ras, případně vůdců. Uplynulý věk je za náma a proto se musíme podívat do budoucnosti. Tak se usaďte a snad se vám další ze série článků, bude líbit. Tento věk zůstal stejný počet ras, jako minulý, avšak neaktivní rasu Luciánů vystřídala staronová rasa Tauri, ověnčená mnoha úspěchy a výhrami ! Žádná jiná změna pak nenastala a čekalo se, s čím přijde tato rasa a vlastně jaké bude uskupení ve vesmíru. Velký otazník visel nad Ori, kteří minulý věk začali velice dobře, avšak postupem času jejich kvalita ustoupila a dohráli věk tak tak, po vedením Wolftera.  Tak si tak nějak pojďme project rasy jak vypadají, jak rozjeli věk, ať se konečně dostaneme k tomu podstatnému.

Zobrazeno: 46 |
VčeraFriToLeKDiskuze(2)

Podzimní sraz SGO - Na Výšince

Opozděně, ale přeci jen se ohlédneme za podzimním srazem hráčů SGO. Prvně bych ráda řekla, že jeho účast byla mnohem nižší, také hlavně proto, že chyběly stálice, jako hanys a matys, herier a spol. Aby toho nebylo málo, tak bylo pozměněno i místo, kde se konal... Za mě osobně to nebylo moc kuprospěchu věci, ale mělo to výhodu, seděli jsme všichni u jednoho stolu a bylo to asi poprvé, co se neřešila hra, ale jako přátelé jsme si povídali o vtipných storkách, zážitcích, ale i životě, kde ani věkové rozdíly ( například já a o x generací starší medvěd Tatmus :-D), nebyly překážkou. 

Zobrazeno: 122 |
Před 13 dnyPotvurkaDiskuze(4)

SGON NEWS - Ohlédnutí za 45. věkem

Doufám, že s napětím očekáváte článek k ukončení věku a aby jste tím netrpěli, je zde právě pro každého z vás ! Během věku se událo mnoho událostí a věci se nevyvinuly vždy podle představ každého z vůdců. Každý musel někdy pochybovat o činech svých, případně být nepříliš pozitivní k reakcím vůdců ostatních. Tento věk však ukázal, jakými nedostatky trpí hra celkově, na čem je potřeba pracovat a co třeba pozdvihnout. Proto vás již nebudu napínat a postupně si projdeme, již uplynulý, věk.

Zobrazeno: 90 |
Před 13 dnyFriToLeKDiskuze(3)

SGON NEWS - Prolog + Článek

Zdravím všechny hráče SG-on. Nyní vás pozdravuji z mě nové pozice REDAKTORA a pokusím se vám přidávat článečky i zde, pro vaši zábavu. Toto bude takové malé shrnutí na začátek, na co vás připravit, případně spojení s naším rasovým webem Goauldů.

Zobrazeno: 107 |
Před měsícemFriToLeKDiskuze(0)

Úvod

Zobrazeno: 153 |
Před 2 měsíciPotvurkaDiskuze(1)

Válka Gouald X Nakai

Někdy se může zdát že jsem, pokud jde o rasu, až moc velký patriot co bude jen a pouze pět ódy na svou rasu. Pokud možno očerňovat nepřítele a „podkuřovat“ vlastnímu egu. Zkrátka nemístně vynášet Goualdy do závratných výšin a o nepříteli mluvit, jak by řekli Jafové, naši udatní válečníci, jednoduše jako o Šolva a plivat po nich.

Zobrazeno: 207 |
Před 3 měsícijjendaDiskuze(1)

2. díl úprava

Díl 2. 

Zobrazeno: 235 |
Před 3 měsíciPotvurkaDiskuze(0)

1.díl zpravodajského deníku SGO

Hlavní témata válečného speciálu : 

Zobrazeno: 231 |
Před 3 měsíciPotvurkaDiskuze(0)

Haló haló .....

Zobrazeno: 290 |
Před 4 měsíciPotvurkaDiskuze(4)

Já a mé druhé Já ? Aneb, když lačním po moci

Zobrazeno: 221 |
Před 4 měsíciPotvurkaDiskuze(0)

Návrat bohů

Ať už si to hráč přizná, nebo ne, jeho rasa jednou může skončit a nahradí jí jiná...
Někdo to vzdá, někdo se přidá do jiné rasy a někdo prostě přijme pozvánku do 'nové' rasy.
Taury zanikla, jestli měla zaniknout kvůli výsledkům dřív, nebo později si necháme pro budoucí historiky.
Místo Tauri tedy přišli Goualdi. Co se od nich dá čekat? Podle mého názoru to není o rase, ale o hráčích.
Máme léto, prázdniny, někdo by řekl, že bude víc času, ale zkušenost nám říká pravý opak.

Zobrazeno: 207 |
Před 4 měsícijjendaDiskuze(1)

Být dole v tabulce, aneb jsou zapovězení ?

Mnoho z Vás zajímá, proč je daná rasa / rasy dole v tabulce, zda je to chyba vedení, špatná pověst rasy, složení hráčů v rase a nebo jen konkurence měla mnohem lepší nabídku ?

Zobrazeno: 339 |
Před 6 měsíciPotvurkaDiskuze(8)

Sraz 2017, co bylo, je a bude ?

Zobrazeno: 251 |
Před 6 měsíciPotvurkaDiskuze(0)

Jak si vybírám svou rasu

Taury, Nakai, Goualdi, Wraiti...
Rasa jako rasa řekne si někdo, jiný zase řekne to je moje rasa tam Já jdu.
Jak si lidé vybírají svou rasu? Proč právě tu a ne tuhle? Proč jsou někteří jen a pouze u Taury jiní zase u Goualdů a jsou i tací kteří rasu střídají jak ponožky?
To je otázka za všechny otázky. Mě osobně přijde že v mém případě byla volba jasná. Pamatuji si ten den kdy jsem po prvé zkouknul první dvoj díl Star gate a zamiloval si postavu Jacka, po uši se zamiloval do Cartrové a obdivoval znalosti Daniela jakož i sílu T´Elca a rozvahu a vedení generála Hamonda. Takže u mě jasně vyhrála touha se jim alespoň částečně přiblížit proto se pravidelně ukazuji u rasy Taury, vyjímka ale potvrzuje pravidlo. Bylo pár věků kdy jsem tak říkajíc zběhnul ano na konci věku jsem dostával jako snad každý věk nabídky a jednu jsem i využil a šel k rase Kelowňani. částečně k vůli touze zažít zase něco nového částečně proto že to začínala být rutina. Proč ale právě ta a ne jiná rasa? zase ta SG1. Vždyť Jonas od ní pocházel takže volba byla jasná.
Podle mě v nás ve výběru zapracují touhy se přiblížit k těm které nějak obdivujeme. Někdo je prostě na holky jiný zase na vdolky. Někdo obdivuje Baala jiný zase Thora.
Samo sebou tu jsou i jiné aspekty. Někdo si třeba neumí představit hru s někým koho nemá zrovna v lásce a pak tu jsou ti kteří prostě jdou do rasy která je zrovna volná a je jim jedno s kým tam budou.
Myslím že ve výěru hrají tyto faktory:
1- vysněná rasa
2- s kým tam budu
3- jestli je volno
Jistě řeknete si že je to zajímavé ale že Vás se tohle netýká a že jdete tam z jiného důvodu. Mě ten důvod zajímá tak šup šup do komentáře napište proč jste právě ve vaší rase a ne v jiné. třeba z toho bude námět na zamyšlení.
Pokud jste dočetli až sem tak mě to velice těší. Můj pravopis omluvte je to už asi jen výmluva ale jsem disgrafik tak sem tam něco přehlédnu... Protože jsem o to byl požádán tak budu do Kroniky psát snad pravidelně a na různá témata a snad se budou líbit a snad se nám bude dobře hrát a snad se někdy sejdeme i ve společné rase. Mojí asi znáte. Váš jjenda

Zobrazeno: 372 |
Před 8 měsícijjendaDiskuze(0)

Válka dnes a kdysi

Tento článek je názorem jednotlivce a není tudíš názorem většiny, má být podmětem k zamyšlení a možná k plodné dizkuzi ale v žádném případě není zamýšlen k názorové či jiné přestřelce. Jedná se o můj osobní názor, i když někomu možná článek padne do oka jinému ne jsme jen lidé a lidé mají dikutovat. Berte toto mé první dílo jako plodnou kritiku nás hráču nikoli adminů kteří dovádějí skvělou práci.  

Zobrazeno: 326 |
Před 8 měsícijjendaDiskuze(6)

Zhodnocení 37 věku.

Zobrazeno: 617 |
Před rokemTialkczDiskuze(0)

Mezipříběhy

Máme tu 33. herní věk a rasy dostaly za úkol napsat vlastní mezipříběh.  Administrátor vectracz jim dal toto zadání:

Zobrazeno: 848 |
Před 2 rokyGaullDiskuze(0)

Rasové příběhy - výtvory hráčů

Tento věk (31.věk) rasy měly za úkol napsat SG příběh v rozmezí 100 – 350 slov. Musel příběh obsahovat slova: kapitánský můstek, loď , vesmír, štíty , generál, dítě, zpráva, oprava a výzkum. Příběh měl mít hlavu a patu a bylo  nutné ho poslat do 2 dnů od  zveřejnění zadání. Pojďme se tedy společně podívat co rasy vytvořily. Určitě to stojí za zapsání do kroniky. Alespoň zjistíte jak jste kreativní a kdo si vedl podle admin týmu nejlépe.

Zobrazeno: 1139 |
Před 2 rokyGaullDiskuze(1)

Veterán a SGON

„Každý veterán je hrdinou“ - Joe Walsh

Zobrazeno: 1033 |
Před 2 rokyGaullDiskuze(0)
Další