Přihlášení
Registrace
Do konce 85. věku zbývá:
17 dní a 17 hodin
Věk začal: 20:03:30 01.05.2024 Registrovaných hráčů: 16 049
Úvod Výsledky Obchodní podmínkyPravidla Copyright Credits KontaktKronika

Příběh pro 83. věk

Publikováno: 02.02.2024 v 12:46:00 | Autor: Chladomil | Rubrika: Příběh

*Pokračování příběhu minulého věku*

1 - Osidlování

1 - Osidlování

Během kolonizace nových území ras, všechny rasy naráželi již na civilaze, které na planetách byly, ale kolonizaci se nebránili. Byli sice primitivní, ale do společnosti se začlenili, bez větších komplikací. Byli na planetách začleněni do společností ras a nikdo netušil jestli to bude mít normální průběh, nebo se to nějak zvrtne. Jaké to bude i nadále nikdo neví, ale prozatím je v soužití klid.

2 - Nepokoje

2 - Nepokoje

Vzhledem k dění posledních dní ve vesmíru, se původní obyvatelstvo začaslo na jednotlivých planetách bouřit. Jsou to mírumilovné národy a válčení není jim vlastní. Přesněji jakoukoliv formu násilí, považují za barbarskou a nehodnou jejich účasti. Na všech planetách, kde bylo původní obyvatelstvo, se začínají formovat odboje a začínají organizovat protesty proti útlaku a násilí na jejich planetách. Jak mezi sebou komunikují, šíří se tato nálada napříč celým známým vesmírem.

3 - Vysídlení

3 - Vysídlení

Nepokoje na planetách se postupně stupňují a všechny rasy to musí nějak řešit. Řešení se špatně hledá, ale momentálně není moc na výběr. Jediné k čemu se dopátrali je původní obyvatelstvo vysídlit. Jak to bude probíhat všach nikdo netuší.