Přihlášení
Registrace
Do konce 85. věku zbývá:
17 dní a 16 hodin
Věk začal: 20:03:30 01.05.2024 Registrovaných hráčů: 16 049
Úvod Výsledky Obchodní podmínkyPravidla Copyright Credits KontaktKronika

Jak se dostat rychle do obchodu?

Publikováno: 04.02.2024 v 07:44:00 | Autor: Elleran | Rubrika: Návody

Menší návod jak se na začátku věku, ale i po pozdější registraci, jak se dostat co nejrychleji do obchodu s planetami.

Pro rychlý přístup do obchodu existuje několik možných cest a je jen na vás kterou zvolíte:

1. základní kolonizace

Vždy před každou z následných možností je potřeba kolonizovat maximální množství planet, tzn. na začátku věku na 20. a v průběhu věku dle výzkumů rasy 25. popřípadě 50. planet.

Jestliže rasa v průběhu věku vyzkoumá základní kolonizaci 25. planet, tak tím lépe pro nováčky, co přijdou později. Ušetří jim to čas, který by jinak strávili nad dalšími možnostmi a můžou do obchodu okamžitě po kolonizaci.

2. statusy

Jednou z možností pro ty co se nebojí do hry investovat, je přes balíčky se statusy, kdy aby jste se dostali do obchodu ( 25 pl ).

Stačí správně kombinovat balíčky:

  1. premium - 1. satelit
  1. ultimate - 2. satelity
  1. VIP - 2. satelity
  1. Startovní balíček - 1. satelit

Výhodou tohoto postupu, je okamžitý přístup do obchodu, po jeho otevření 3. den věku + další výhody plynoucí ze statusů. Ovšem za cenu investice peněz do hry.

3. Aukce

Jestliže máte dobré vedení rasy, které vám umožní neomezený přístup do fondu, tak je další možností, získání potřebných planet, jejich aukce. V každé aukci můžete získat maximálně 1. planetu klasickým příhozem, a nebo jí vykoupit, což sice stojí méně naq., ale zato si připlatíte neutroniem, které je na začátku dost potřebné a málokdy je ho dost.

Výkupy jsou ovšem omezeny dle aktuálního statusu hráče:

 • bez statusu 1 planeta
 • premium 2 planety
 • ultimate 3 planety
 • VIP 4 planety

4. Spammer

Pro ty co si rádi povídají na fórech, je ve hře další možnost a tou jsou odměny za spamera ( seznam odměn si můžete prohlédnout zde ).

Nevýhodou této možnosti je, že vyžaduje více času ve hře a odměny jsou dostupné až později, po začátku věku. Navíc je potřeba dodržovat určitá pravidla, aby se příspěvky započítávali a aby je Administrátoři nebo moderátoři nesmazali. Výhoda ovšem je, že tato možnost nestojí žádné suroviny ( naq. / neutronko ) a je nejideálnější pro ty co chtějí hrát s nulovými investicemi ze své kapsy.

5. náhoda

Ano i přes náhodu, je možné dostat se k planetám, ovšem úspěch není nikdy zaručen.

Náhodné planety můžete získat z více zdrojů:

  1. denní bonus - z jeho losování je šance, že dostanete náhodnou planetu a nebo satelit - dostupné od 2. dne věku
  1. herna - menší herní loterie s možností vyhrát zajímavé odměny a planety za menší obnos naquadahu
  1. útoky - ano i z útoků existuje šance, že vaše jednotky na cestě zpátky, najdou opuštěnou planetu, kterou tak získáte do svého impéria. Ovšem šance je velmi malá a vyžaduje úspěšný útok ( neúspěšný planety nenabízí ) - dostupné 24h po registraci

Jak tedy vidíte, možností je hodně a je jen na vás, kterou cestu zvolíte, aby jste byli mezi prvními zájemci o planety z obchodu.