Přihlášení
Registrace
Do konce 85. věku zbývá:
17 dní a 16 hodin
Věk začal: 20:03:30 01.05.2024 Registrovaných hráčů: 16 049
Úvod Výsledky Obchodní podmínkyPravidla Copyright Credits KontaktKronika

příběh 85. věku

Publikováno: 15.05.2024 v 22:11:00 | Autor: Chladomil | Rubrika: Příběh

Po menší pauze se nám vrací příběh, tak se na něj podíváme.

Vstup do galaxie

Při vstupu do nové galaxie začali rasy rychle osidlovat nejbližší planety, které byly v dosahu senzorů, ale stále neměli místo pro umístění města s mezigalaktickým pohonem. Pro přistání s městem bylo potřeba velmi specifickou planetu. Pro vyhledání planety však dosah senzorů byl příliš omezený. Pro lepší a efektivnější vyhledání vhodné planety bylo potřeba vyslat sondy, aby bylo možné s městem přistát. Zdroj pohonu není nevyčerpatelný a určitě bude potřeba energií šetřit. Nikdo netuší, co se v této galaxii nachází.

Rasový výzkum: Galaktický průzkum

Zdroje energie

Obě rasy nalezly planetu vhodnou pro přistání, ale je tu další problém. Energie zdrojů města je téměř na 0 a nelze garantovat, že štít města vydrží průlet atmosférou planet a zároveň bude i dost energie na přistání, bez poškození města. Pro bezpečné přistání bude dobré energetické zdroje alespoň částečně doplnit novými a po přistání vyměnit zdroje, aby byla města chráněna proti případným nebezpečím planet, popřípadě hrozbám z vesmíru. .

Rasový výzkum: Domovská planeta rasy

Snaha o získání zdrojů

Byly nalezeny planety s energetickými zdroji, ale stále nikdo netuší jak se k nim dostat. Mají planety obyvatele, atmosféru a lze se k nim vůbec dostat? To jsou otázky, na které je potřeba aktuálně odpovědět. Obě rasy chtějí přistát na své nové domovské planetě, ale bez zdrojů, to nepůjde.

Rasový výzkum: Průzkum planet