Přihlášení
Registrace
Do konce 86. věku zbývá:
40 dní a 6 hodin
Věk začal: 20:03:12 30.06.2024 Registrovaných hráčů: 16 063
Úvod Výsledky Obchodní podmínkyPravidla Copyright Credits KontaktKronika

Hlavní sraz 2024

Publikováno: 03.06.2024 v 19:54:00 | Autor: Elleran | Rubrika: Srazy

Penzion U Marušky 2024

Zdravím všechny ve dnech 31.5-2.6.2024 nám proběhl hlavní sraz SGO za účasti jádra Lega ( Repliků ) a Adminů.

Za Admin team jste se mohli setkat s Fanradem, Numerem a Chladomilem.

Za hráče bohužel dorazila jen rasa Replikátorů zastoupená hráči: Anise, Jenny, LordDan , Tatmus + 1 a Elleran

Den první - příjezd

Z původní soutěže kdo dojede první, jsme nakonec udělali soutěž, kdo bude poslední a na plné čáře nám vyhrál Numero, Gratulujeme :D.

Bohužel původní odměna pro posledního, v podobě přespání venku, byla z důvodu bouřek odvolána.

Počasí nám víceméně nepřálo celý pátek, kdy v době příjezdu začali bouřky a s krátkou pauzou odpoledne, nám trvaly celý den. Díku menší pauze se alespoň povedlo zapálit gril, ovšem než bylo jídlo hotovo, tak musel být přesunut pod stříšku u vchodu do penzionu.

Večer se pak táhnul ve znamení alkoholu, vodní dýmky a krátké pauzy na losování Tomboly. V tombole jsme měli možnost vyhrát , jak dárky od Fanyho (drobnosti do hry, nebo dobrej pocit, že Tatmus :D ), tak i to, co přivezli ostatní hráči. A nebyl to jen alkohol, ale i plyšáci. První den jsme pak ukončili cca ve 3 ráno, kdy poslední přeživší ( Fany, Numero a Elleran ) šli spát.

Den druhý

Druhý den nám začal zábavným budíkem od Fanyho, co až na Tatmuse vzbudilo celý penzion. Dobrou snídaní a plánováním co podnikneme.

Nakonec jsme se vydali na oběd do Restaurace Even, na steakové hody.

Po obědě, jsme se rozdělili na 3 skupinky, kdy holky s Numerem a Chaladomilem si šli odpočinout, mě LordDan ukecal na prohlídku hradu Trosky a zbytek se vydal směr Hrubá skála, kam bohužel díky dešti a zavřeným hospodám, po cestě, nedošli a nakonec je zpátky do penzionu stahoval autem Numero :-). Po návratu se Tatmus s Fanym rozhodli nám restartovat Jenny - úspěšně :-).

Večer byl pak ve znamení dalšího pití a menších pokusů o vládní převrat ze strany AT, který vyústil ve vyhlášení war rase Tau´ri - jak toto dopadne je ve hvězdách, hlavní posila z At, ještě před půlnocí, zdrhla a nechala nás v přípravách samotné.

Den třetí - odjezd

Závěr srazu nám o5 začal snídaní, které už se bohužel nezúčasnil numero, jelikož musel odjet už v 6 ráno. Jen tentokrát museli ostatní, místo tatmuse, budit mojí maličkost :D .

Po snídani nás čekalo už jen balení a postupný odjezd domů. ( pokud někdo něco zapomněl kontaktujte Fanyho - jestliže to není alkohol, je velká šance, že se vám to další sraz vrátí :D ).

Zatím předběžně, je naplánován další sraz na podzim, kdy termín a přesné místo nám jistě Fany vypíše na OA popřípadě na forum srazu.

Za redakci všem děkuji za účast a snad se příště zas sejdeme, ideálně i se zástupci dalších ras.