Přihlášení
Registrace
Do konce 85. věku zbývá:
17 dní a 16 hodin
Věk začal: 20:03:30 01.05.2024 Registrovaných hráčů: 16 049
Úvod Výsledky Obchodní podmínkyPravidla Copyright Credits KontaktKronika

Osobnost SGON

Publikováno: 10.03.2014 v 21:11:00 | Autor: Gaull | Rubrika: Nezařzazeno

„Osobnost je charakterizována nejen tím, co dělá, ale i tím, jak to dělá.“ -Friedrich Engels

Toto téma jsem si vybral, protože jsem chtěl nejprve sepsat článek s vizí , který bude vyzdvihovat jména osobností této hry, ale nakonec mě došlo, že někdo nemusí ani vědět přesně co to pojem osobnost  Stargate Online nebo osobnost jako taková může znamenat.

Jako osobnost nebo  celebrita je označován člověk, který ve společnosti dosáhl vysokého uznání, ohlasu nebo povědomí. Obecně vzato je celebritou ten, kdo strhává pozornost médií. Měřítkem přitom nemusejí být jeho zásluhy, ale toliko zájem veřejnosti se o těchto lidech více dozvědět.

Málokdo si uvědomuje jaký význam mají osobnosti ve společnosti. Tito „výrazní lidé“ bývají často vzorem pro někoho jiného obzvlášť pro mladší generaci. Své projevy vysílají skrze média, podia , televizní obrazovky nebo jinými prostředky. Projevy někdy mohou mít za následek, že lidé začnou dělat špatné a nemorální činy například Adolf Hitler a jeho nacismus – dodnes existují přiznivci této špatné ideologie přestože je zakázaná. Naopak jako příklad kladné osobnosti uvedu z historie jméno Jan Ámos Komenský. Stal se tvůrcem originální, filozoficky ukotvené pedagogické soustavy v českých zemích. Komenský je považován za zakladatele moderní pedagogiky a vysloužil si přízvisko „Učitel národů“.

 

Význam osobnosti ve hře je nezměrný . Pro jednotlivé rasy znamená osobnost v rase něco jako „základní stavební“ prvek , bez kterého rasa nedokáže dosáhnout lepších výsledků. Není divu pokud osobnost se dostane do čela rasy. Osobnosti ovšem nebývají jenom vůdci rasy, ale především velcí učitelé, vysoce kvalitní útočnici nebo dokonce velmi dobří sběrači planet. Stejně jak to bývá u osobnosti jako takových , tak i ve hře osobnosti hráčské se většinou stávají vzorem pro novou generaci hráčů.

Jak již jsem zmiňoval připravil jsem si anketu na toto téma. Cílem této ankety bylo zjistit jaké hráče považuje odborná i neodborná část hry za osobnosti Stargate Online. Anketa se zaměřila na 3 základní skupiny a to: adminé, veteráni a rasy. Každá z těchto skupin měla možnost hlasovat. Hlasování probýhalo stylem, že každý člen danné skupiny musel použít svých 5 hlasů a napsat 5 jmen, která považuje za osobnosti této hry. Celkově mohla jedna osobnost získat maximálně až 34 hlasů. Ostatně můžete se na výsledky podívat sami.

 

Adminé (10)

 

Azura: Sanghaj, Markos , VasilijZajcev, ryana, ferfi

DarKMooN: ZDRŽEL SE HLASOVÁNÍ

Failter: mamaker, Cecko, ryana, ferfi , Markos

Fanrad:Numero, mamaker ,ccon, Gaull, Markos

Goody: Cecko, Markos, ferfi, ryana, anajka

jajau: ZDRŽEL SE HLASOVÁNÍ

Mr_Dark_Ghost: ccon, samsonisko, ryana, josef180, DarkMooN

Rogur: Numero, Gaull, Fami09, Tialkcz, Markos

Theo: ccon, Numero, Cecko, masison, Markos

vectracz: Gaull, Markos, Jestřábice, Tialkcz, ferfi

 

 

Veteráni (12)

 

anajka: Markos, Cecko, ryana, mamaker, Sanghaj

andilek: Rogur, Numero, Maxyk, Leaf, Gaull

Cecko: mamaker, Markos, Gaull, ferfi, inkognito

ferfi: ccon, ryana, Gaull, Markos, Admr.Eckhardt

Fiscel: Markos, Fami09, Numero, mamaker, Gaull

GeorgeX: Jestřábice, Numero, Cecko, Zagi20, Gaull

Jestřábice: Gaull, andilek, vectracz, Rogur, ccon

LordDan: mamaker, cj1rka, Numero, Tialkcz, Markos

mamaker: Cecko, maxyk, Gaull, Markos, Shanghaj

Markos: Gaull, mamaker, Sanghaj, ferfi, Cecko

Numero: Václav_Beránek, ryana, mamaker, Gaull, ferfi

Tatmus: Rogur, vectracz, ryana, egral, Tialkcz

 

Rasy (12)

 

Asgardi: inkognito, FOGI5, Master-02, BELLONA, petrson

Antikové: Václav_Beránek, maxyk, ccon, meadow, WolfCZ

Asurané: Markos, Fritol, Gaull, xGeorgex, Jestřábice

Goa'uldi: Numero, mamaker, Gaull, Tialkcz, Fami09

Hebriďané: Markos, Tatmus, mamaker, kryton, Kamik62

Luciáni: Plindros, ryana, ccon, Gaull, mamaker

Nakai: Gaull, ccon, ryana, Sanghaj, Jestřábice

Noxové: ryana, mamaker, Cecko, Gaull, Numero

Ori: Tialkcz, Numero, matesx, Gaull, Lorddan

Tau'ri: Cecko, Markos, Sanghaj, anajka, Gaull

Unasové: Fritol, ryana, Markos, vectracz, GeorgeX

Wraithové: Bartlik, Numero, Fiscel, Jestřábice, Gaull

 

Výsledné pořadi:

       1)     Gaull – 20 hlasů

       2)     Markos – 17 hlasů

       3)     Mamaker , ryana – 12 hlasů

       4)     Numero – 10 hlasů

       5)     Cecko – 9 hlasů

       6)     Ferfi , ccon – 7 hlasů

       7)     Tialkcz – 6 hlasů

       8)     Sanghaj, Jestřábice – 5 hlasů

 

Ať už hráči dostali hlasy z jakéhokoliv důvodu, tak je spojuje jedno. Svými činy nakonec z pohledu herní komunity se stali výraznými osobnosti této hry. I méně známé osobnosti jsou pro hru a herní rasy velmi důležité, protože jednou bude na vrcholu zase někdo jiný a jeho jméno bude uznáváné. Každý hráč, který udělal pro svoji rasu za delší dobu mnohé by měl být jeho rasou uctěn například jak to bývá zvykem na rasových internetových stránkách- zapisujeme tam různé informace týkající se hry, ale mimo jiné zvěčňujeme hráče, jenž se zapsali pozitivními činy tím, že vykonali mnohé dobré pro svoji rasu. Vyvyšujme ty co konají pro hru dobré a nekompromisně žeňme svinským krokem co dělají opak.


Komentáře

Leaf

Jaký to je pocit Gaulle?Gratuluji:))))

Gaull

Kdyby se to povedlo v pořádku vydat na ostro na první pokus bez problémů a nezobrazovalo by se to přes celou hlavní stránku v kronice, tak ano super pocit.

Já jenom doufám, že se vám ten článek líbí. Nic jiného mě nezajímá. :)))

Leaf

jo, to jo, ten článek je dobrý(y) :))))

andilek

Gaully gratuluji k osobnosti sgo :D

Gaull

Je to jen anketa respektivě i takový průzkum nikoliv "soutěž". Za nějakou dobu "celebritou" bude zase někdo jiný. Navíc nikdo neupře ani Markosovi výraznost. Ty 3 hlasy to zase až takový rozdíl není :))).

Jestřábice

Gratuluji Gaulíku :)))) a zároveň děkuji všem kteří nominovali mě je to pro mě pocta a moc mě to potěšilo u hráčského srdíčka.A článek moc pěkně napsaný ty zde píšeš moc pěkné články.

Kralik

Rad bych se take pripojil ke spokojenym ctenarum clanku. Osobne mam jedinou vytku a to ryze vedouci k metodice daneho dotazovani. Z principu veci je jmenny list korespondujici s tim koho pave vidime ve svem okoli - presne dle porekadla "sejde z oci, sejde z mysli".
Osobne si tedy myslim, ze jsi sve jmeno z ankety mel ihned na zacatku vyradit - protoze jako zadavatel anket jsi byl nejvice na ocich - tudiz jsi umele sve jmeno nechtene podsunul blize k vitezstvi.

Tve zasluhy nezpochybnuji - urcite jsi velkym jmenem teto hry - avsak anketa by imho dopadla jinak, kdyby ji zadaval nekdo jiny ;) Tot asi hlavni vytkou k danemu clanku.

Stejne tak bych ocenil trebas u 3 prvnich pricek nejakou kratickou sumarizaci daneho cloveka a jeho historie v ramci SGON. Priklad typu - hraje jiz od x-teho veku, x veku stravil u rasy A, y veku u rasy B, stal se vudcem rasy C, se kterou i vyhral vek. Neco v tom smyslu - preci jen ti lide NECO dokazat museli, aby vyhrali takovou anketu.

Malthael

Že dostanu hlas od wraitů sem absolutně nečekal, to už bych si spíš myslel goauldy nebo noxe.
Každpádně mě ten hlas potěšil.
Článek povedený ;)