Přihlášení
Registrace
Do konce 85. věku zbývá:
17 dní a 16 hodin
Věk začal: 20:03:30 01.05.2024 Registrovaných hráčů: 16 049
Úvod Výsledky Obchodní podmínkyPravidla Copyright Credits KontaktKronika

Sraz SGO - Jaro 2018

Publikováno: 12.05.2018 v 22:32:00 | Autor: Karkuulka | Rubrika: Nezařzazeno

Image title
S větším zpozděním přidávám článek o letošním srazu hráčské základny SGO. 
Jarní sraz jsem ozvláštnila kostýmem červené Karkulky, no zprvu, jsem z toho neměla zrovna dobrý pocit, už jen proto, že to hraničilo s lehkostí a bláznostvím, ale nakonec se vše povedlo. 
V pátek jsme se sešli u hojné večeře, která se nesla v uvolněném duchu, částéčném vyčerpání z cest a nedočkavostí věcné tomboly ( pro ty z vás, kteří nejezdí - tombola o věci, jenž dovezou sami účastníci. ) Z pravidla plná alkoholu, který si jen málokdo doveze domů :-D . Atmosféru večera Vám nemám jak vylíčit, kdo nezažil nepochopí, kdo zažil teď uroní slzičku při vzpomínkách ( pravděpodobně smíchy). Po značně vyčerpávajícím večeru, přišlo kruté ráno. Snídaně byla brzo, aby se stařešiny vůbec vykopaly k výletu... :-D Bylo to jen tak, tak . ..

Na výlet jsme měli hezké počasí, no vtipné na něm bylo, že sotva jsme ušli pár kroků, tak pánové už potřebovali pívečko... Tentokrát byl dlouhý, mám takový pocit, že Failter se z nás snaží sraz od srazu sedřít více kůži.. :-D, ale i tak bylo  nač se dívat. V půlce jsme se rozdělili na skupinky, první zvolila na cestu zpět taxika, druhá se jakž takž držela a třetí se ploužila v zadu. Na opičí dráhu se nešlo ( upřímně umíte si je představit na opičí dráze ? ) Cesta vedla Skalním městem, lesem, lesem, lesem a kdo ví kudy ještě , po pár kilometrech v nohách mi totiž vše začalo splývat v jedno a les se jevil, jako stejný. Upřímně nevím, jak to kluci mohli zvládnout, když na každé zastávce koštovali domácí medicínku, ale to je holt ta Morava a ožralové v jednom, mě držela střízlivost, i když ke konci jsem již občas viděla nějakou tu fatamorgánu ( někdy bohužel kruté, a nepříjemné vidění, ale i to k tomu patří .. ). Vzhledem k tomu, že to byl celodenní výlet, tak doopravdy návrat byl těsně před večeří, kterou všichni rádi uvítali ( ačkoliv si spíš myslím, že to byl spíš klid a pivko, co rádi viděli.) Při volné zábavě byla i hráčská tombola, plná malých žertíku, ale ne přeci všichni mohou vyhrát, že ?! 

Večerní zábava se nesla v duchu posledního společného večera, kterého všichni využili naplno a hltali každou společnou vteřinu. 
V Neděli nás toho již mnoho nečekalo, jen snídaně, vyčerpané obličeje a rozlučkové foto. K článku fotečku přikládám, abyste osazenstvo bláznů viděli v plné kráse. 

Nejlepší na těhle srazech je, že se už všichni známe, věk zde není překážkou a zábava je vždy v plném proudu.

A ti kteří nejeli přišli o super vtipný tanec makarény, za který mě hoši asi na podzim ještě nějak vytrestají ... :-D 


Komentáře

Lokus

Kdyby sis taky dala slivovici tak by se ti šlo lépe :D

Karkuulka

Kdybych si já dala, tak mě nesete na zádech celou dobu ... :D

VeteranSenior

Pěkný článek

Karkuulka

Děkuji :-)

Fanrad

JJ makaréna bude na podzim drahá :) už začni trénovat "twerk dances"

Karkuulka

Já twerk neumím to si trhněte :-D

Piwik

lol :D