Přihlášení
Registrace
Do konce 85. věku zbývá:
17 dní a 16 hodin
Věk začal: 20:03:30 01.05.2024 Registrovaných hráčů: 16 049
Úvod Výsledky Obchodní podmínkyPravidla Copyright Credits KontaktKronika

Facebook SGO v 69. věku

Publikováno: 01.11.2021 v 18:00:00 | Autor: Numero | Rubrika: SGO

V posledním věku jsme po dlouhé době oživili Facebook SGOn tedy naší oficiální stránku na které s vámi nově více komunikujeme. Doufám že už všichni máte olajkováno a občas vám tam vyskočíme když zrvona prokrastinujete. V dnešním příspěvku si projdeme bleskovky, ukážeme nejlepší příspěvky a nakousneme příští věk. Jooo a někdo dostane drobnou odměnu.

Bleskovky

Mezi nejlepší příspěvky rozhodně patří bleskovky, během 69. věku jsme měli 4 bleskovky ve kterých šlo vyhrát pěkné planety v podobě umělých hvězd a které byly zaměřené na tipování různých zajímavých částí z našeho světa.

Kolik planet se vygenerovalo u Valy Mal Doran na testovací verzi?

770 planet

Jaká je průměrná velikost planet z Neutrálních Nabídek?

163,75 města

Kolik misích proběhlo v docích?

23 633 misí

Kolik planet našly stroje, během eventu Stroje vs vesmír?

35 planet

Připomeňme si nejlepší příspěvky

Níže pro vás máme připravené nejoblíbenější příspěvky, které jsme během tohoto věku vydali. Informace o válkách, screeny z vývoje nebo bleskovky to je naše.

Co v příštím věku?

Rádi budeme pokračovat v tom co jsme rozjeli. Říkáme si jestli by bylo zajímavé sdílet například nějaké informace ze světa StarGate nebo se můžeme třeba věnovat zajímavým dílů, které zrovna běží na Prima Cool, kde se aktuálně vysílá stará, dobrá SG-1. Můžeme se nějak víc pověnovat historii nebo udělat celovesmírný bulvár? Hm - co vy na to?

Odměna pro nejaktivnější fanoušky

Rádi bychom poděkovali všem, kteří se na nás reagovali, podpořili nás srdíčkem nebo napsali komentář. A rozhodli jsme se proto udělit pro aktivní fanoušky. Vím, nejde o nic velkého, ale může vám to udělat radost. :)

  1. místo = Gladiator = Satelit 250 měst.
  2. místo = Elleran = Satelit 200 měst.
  3. místo = Lukyno = Satelit 150 měst.

Nevyhlášená soutěž o nejaktivnější fanoušky bude určitě i v příětím věku - stejně tak jako soutěž o odznak "předího fanouška" s odměnou v podobě NAQ obra. Facebook SGOn rozhodně nekončí, v příštím věku budem opět aktivní a budeme rádi když se tam čas od času potkáme. Díky za přečtení této novinky!