Přihlášení
Registrace
Do konce 85. věku zbývá:
17 dní a 17 hodin
Věk začal: 20:03:30 01.05.2024 Registrovaných hráčů: 16 049
Úvod Výsledky Obchodní podmínkyPravidla Copyright Credits KontaktKronika

70. herní věk začal

Publikováno: 01.11.2021 v 22:00:00 | Autor: Numero | Rubrika: Zpravodaj

Před pár okamžiky začal 70. herní věk StarGate Online. V tomto věku se proti sobě utkají 4 rasy které jsou podle systému předčasné registrace složené z Ori, Furlingů, Nakai a navrátivších Gadmerů. Tento věk je specifický v tom že jsme před pár dny vydali hráčskou akademii v podobě rasy Noxů, kde se nováčci mohou naučit hrát hru.

Co se týče nastavení věku. Tak tento věk je označen za nealianční každá rasa a vůdce jede sám za sebe. Zbraně hromadného ničení budou losované každý den a budou přidělované na hráče. A systémové smlouvy jsou nastavené na 2+2.

Jaké jsou priority na vývoj?

Největší priorita bude určitě dokončení mobilních skinů je to něco co jsem rozdělal a do konce věku nedokončil a stále jsou mobilní skiny pouze experimentální funkcí. Zatím to vypadá že převedeme všechny skiny ale nechci nic slibovat. Dalším velkým úkolem bude pro nás odbavení kredit update aktuální plány jsou popsané v ID: 2422390 tak doufejme že se nám to podaří dokončit během tohoto věku a nebude se nám to prodlužovat jako akademie.

Další věci okolo herního věku?

Rozhodně budeme pokračovat ve správě našeho Facebooku, očekávejte příspěvky, reakci na aktuuální dění, bleskovky. V sobotu 6.11. se rozjede klasický příběh ve kterém budeme pokračovat v tom kde jsme skončili v minulém věku. A také plánujeme začít více přispívat do naší zbrusu nové kroniky ve které si popíšeme všechny novinky za poslední rok, ať víte co bylo jak zamýšlené a můžete přemýšlet nad taktikou.


Tak hurá do 70. věku!

Držíme vám palce a nechť vyhraje ten nejlepší!