Přihlášení
Registrace
Do konce 85. věku zbývá:
17 dní a 17 hodin
Věk začal: 20:03:30 01.05.2024 Registrovaných hráčů: 16 049
Úvod Výsledky Obchodní podmínkyPravidla Copyright Credits KontaktKronika

#19 Věčná hrozba

Publikováno: 30.01.2022 v 20:00:00 | Autor: Fanrad | Rubrika: Příběh

Věčná hrozba

Vědecký team obdrží data z dálkových senzorů na jejich rasové planety která vykazují znepokojivá data. Bylo zaměřeno pár micro anomálii v docela pravidelném čase, což už je znepokojivé. Všechny výsledky a srovnání nám ukazují že v micro anomáliích byly zaměřeny stopy turbínového motoru, který zanechává nezaměnitelnou stopu. Vědecký tým tyto data prověřil a potvrdil že stopy jsou totožné s motory Destiny, což ale není možné loď byla pod dohledem zničena a roztavena. O den později byla zaměřena další anomálie a díky vědeckým poznatkům už bylo jisté, že jde o použití turbínového motoru.

Vedení rasy Nakai proto svolává mimořádný sněm vedení ras, který začal neprodleně. Bohužel i ostatní rasy mají data, která potvrzují použití turbínového motoru. Začalo mezirasové obviňování o vývoji a zneužívání této technologie, ale všichni toto popírají a chovají se spíše jako podvedení, než tvůrci něčeho nového. Pro jistotu byl sestaven mezirasový vojenský tým, který byl s flotilou vyslán k planetě P7X-8472-14 k dodání důkazů, že je Destiny zničená a stále zapečetěna. Za pár hodin přišlo potvrzení že planeta nenese známky narušení uložení Destiny. Rasy nenašli důkazy o tom, kdo by mohl tuto technologii vyvíjet tak nastalo znovu napětí a nedošlo ani k dohodě na vytvoření mezirasového týmu, který by pátral po původu těchto anomálií.

Napětí mezi rasami stoupalo a místo vzájemné spolupráce se začíná zbrojit a na většině centrálních planet se vyhlásil nejvyšší vojenský poplach. Začal maraton ve zbrojení a napětí stoupalo. Špionážní týmy ras pátrají v celém vesmíru, ale stále nemohou nalézt žádný důkaz, proti jiným, o stavbě a testech turbínového motorů. Po nějaké době došla depeše všem vůdcům ras, která obsahovala jen sotva čitelnou fotografii lodi vizuálně podobné zničené Destiny, co se to děje….