Přihlášení
Registrace
Do konce 85. věku zbývá:
17 dní a 16 hodin
Věk začal: 20:03:30 01.05.2024 Registrovaných hráčů: 16 049
Úvod Výsledky Obchodní podmínkyPravidla Copyright Credits KontaktKronika

22# Nová hrozba

Publikováno: 20.02.2022 v 20:00:00 | Autor: Fanrad | Rubrika: Příběh

Nová hrozba

Wraithské zařízení Tauri dekódovali do pár dnů výměnou za povolení vstupu do mezirasového obchodu, který jim byl od poslední války uzavřen. Zástupci ras znovu zasedli na konferenci a čekali co datové zařízení skrývá za informace. Zasedání bylo tajné jen pro nejvyšší představitele ras, ale i tak se očekávalo, že informace brzy prosáknou i na veřejnost. Sněm trval celou noc a delegace se ze sněmu ihned chtěli flotilou přesunout na své rasové planety.

Začaly prosakovat informace, že datový disk obsahuje upozornění od wraithů s výhružkou cesty mateřských úlů do naší části galaxie z důvodu - a zde bylo více spekulací, že jim naše rasy vyhlásili válku nebo něco, že naše rasy poskytli nové zbraně jejich hlavnímu nepříteli. Nikdo moc netušil co se stalo a co se bude dít Wraithové opustili v míru naší část galaxie již dávno. Nikdo netušil co vše znamená zda se blíží znovu celovesmírná válka nebo se se bude dít.

Netrvalo dlouho a vlády ras předstoupili před svůj lid s oficiálním sdělením aby se uklidnila spekulace a atmosféra, která byla na planetách dost chaotická. “ANO je pravda že nás kontaktovali zástupci rasy Warith a vyslali na hranice naší galaxie flotilu mateřských úlů a žádají nás o objasnění událostí z galaxie Pegas ze kterých nás obviňují.” Jaké události se událi zatím nevíme přesně, ale jsme nařčení předáním mocné technologie rase Asurané se kterou jsou znovu ve válce. Žádná rasa z naší části galaxie, ale Asuranům žádnou technologii nedodala i když si připouštíme možnost že se Asurané nějak dostali k lodi Destiny a okopírovali její technologie, to by vysvětlovalo i nepatrné nálezy nanitů při posledních našich misích na souřadnice objevení Destiny z událostí posledních dnů.

Pro všechny rasy toto sdělení znamenalo jedno, musíme se připravit na případnou válku, která nebude jednoduchá. Hrozba Wraith v naší části galaxie by asi přinesla hodně obětí, ale na druhé straně Asurané s technologii turbínového motoru by byla hrozba asi pro všechny to by mohl skončit vesmír tak jak ho známe…