Přihlášení
Registrace
Do konce 85. věku zbývá:
17 dní a 17 hodin
Věk začal: 20:03:30 01.05.2024 Registrovaných hráčů: 16 049
Úvod Výsledky Obchodní podmínkyPravidla Copyright Credits KontaktKronika

Proč se registrovat do náhodné rasy?

Publikováno: 09.09.2023 v 22:48:00 | Autor: Gladiator | Rubrika: SGO

Náhodný los do rasy? A proč ne!

Kladli jste si někdy otázku, proč je vždy jedna rasa s nedostatkem aktivních hráčů? Napadlo vás někdy jak to vyřešit? Pár jedinců se nad tím zamyslelo a dal se do kupy docela pěkný způsob jak toho docílit.

Způsob máme a zbytek je ovšem na nás, na hráčích. Pojďme si teď spolu představit výhody a nevýhody náhodného losu rasy při registraci.

Výhody náhodného losu.

Proběhlo několik úprav od 81. věku které by jste měli znát, tyto úpravy dokážou zvýhodnit hráče kteří se nechali náhodně rozhodit. Záleží však na každém z vás zda výhod dokážete využít.

1) Poznáte nové lidi se kterými jste třeba ještě nikdy nehráli.

2) Získáte Dynamický Battle Pass který si představíme níže.

3) Ve chvíly kdy náhodného losu bude využívat většina hráčů, by již neměla nastat situace že bude mít například rasa A 15 aktivních hráčů a rasa B pouze 7 aktivních.

4) Hra se pro všechny vyrovná a bude opět zajímavá až do konce každého věku.

5) Můžete měřit síly se svými přáteli ve válkách. (Pevně věřím že skutečný přítel bere hru jako hru, a nebude vám útoky vyčítat)

Nevýhody náhodného losu.

Zde si představíme s čím musíte být smíření pokud se pro náhodný los rozhodnete.

1) Nemůžete si vybrat konkrétní rasu. To však neznamená že v ní nemůžete nakonec skončit.

2) Je možné že nebudete hrát s lidmi, které ve hře upřednostňujete. Což však není takový problém protože neutrální fórum vás spojí s každým vaším kamarádem.

3) Je možné že v rase narazíte na někoho, s kým se třeba moc nemusíte (Každý máme nějakého nemesis). To však neznamená že to musí nutně vést ke sporům, naopak je to příležitost vztahy zlepšit, no a když to nepůjde tak ignorovat může přeci každý každého :)

4) O žádné relevantní další nevýhodě nevím :)

Co je dynamický Battle Pass?

Dynamický Battle Pass, je stvořen právě jako odměny pro ty odvážlivce, kteří si zvolí náhodný los...

Co je dynamický Battle Pass?

Příkladem to znamená - pokud vaše rasa splní úkol z Battle Passu za 100 bodů tak při plném DBP (dynamický Battle Pass) vy obdržíte 125 bodů. Pokud splníte osobní úkol za 25 bodů tak s plným DBP získáte 31,25 bodů.

Podle mého né tolik skromného názoru, dokáže dynamický battle Pass dát velkou výhodu těm, jenž na něj mají nárok. Dosáhnout plného DBP není vůbec nic složitého pokud jste aktivní hráč.

Pokud se registrujete nejdříve k RR a pak se teprve dozvíte o výhodách DBP a stojíte o něj, tak bez problému můžete zadat náhodnou rasu a napsat AT o zapnutí DBP.

Závěrem.

Na závěr bych rád apeloval na všechny hráče. Pojdmě tuto hru zas oživit v duchu fair play. Pojďme dát možnost vyhrát každé rase. Hrajme to pro zábavu všech, nikoli jen pro zábavu pár vybraných jedinců které máme nejradši. Odpoutejme se od stereotypů a pojďme zažít zábavu s novými lidmi. Sám jsem to tak udělal a ačkoli jsem momentálně v nejslabší rase, neměnil bych. Vlastně zjišťuji že i hráči se kterými jsem do teď nehrál můžou být fajn lidi.

Nebojme se, kamarádi nám odpustí pokud budeme hrát proti nim, o to víc se budete těšit až se v nějaké rase zase spolu setkáte. Pravdou bohužel je že dokud nebudeme všichni schopni se vzdát své volby kde a ským budeme hrát, bude zde vždy ona rasa kde je nedostatek hráčů a která tak brzdí všechny ostatní. A je to škoda! Nyní máme možnost to změnit.

Díky za přečtení :)


Komentáře

Numero

První! <3

Elleran

Nulty AT se nepocita *26** Prvni !..... Jinak pekne napsany a s vyhodama i nevyhodama souhlasim :) sam jsem to zkusil a neni to takovy problem hrat jinde nez je clovek zvykli

Gladiator

Budu rád za každý názor :) díky

Jared

Dobrej nápad jak odradit další,starší hrače ktery s touto novinkou nepočitali minulej vek ten Dynamic... Tenhle vek to umožnit každemu dynamickej BP jednak si to aj vyzkouseji ziskaji skusenosti a od dalšiho veku natvrdo budiž!!!mam hrace co nechteli hrat promluvim je koupi si premko, balíček,...ale pak nema Dyn.BP a zas muze rozmyslat o skončeni.Diky za pochopeni sme jen lidé ne roboty z kôree:)

Gladiator

Na tom není co si zkoušet...nemění to žádnou fyziku hry, vše je stejne. Už minulý věk to bylo ke konci oznámeno takže s tím mohl počítat každý.