Přihlášení
Registrace
Do konce 85. věku zbývá:
17 dní a 16 hodin
Věk začal: 20:03:30 01.05.2024 Registrovaných hráčů: 16 049
Úvod Výsledky Obchodní podmínkyPravidla Copyright Credits KontaktKronika

81. věk - Průběžné výsledky a děj. (1/6)

Publikováno: 11.09.2023 v 17:31:00 | Autor: Gladiator | Rubrika: Zpravodaj

81. věk - Průběžné výsledky a děj. (1/6)

Píše se 81. věk který odstartoval s několika výraznými změnami jako je dynamický Battle Pass a snížení počtu dobývacích útoků.

A) Dobývací útoky byly sníženy z původních hodnot na následující:

1) Bez statusu 5 dobývacích útoků

2) Premium 6 dobývacích útoků

3) Ultimate/VIP 7 dobývacích útoků

Ptáte se proč? Je to způsob zvýhodnění hráčů kteří aktivně hrají oproti hráčům co chodí a jsou voláni do hry pouze jako hráči do válek. Dříve tak platilo že hráč který ve hře nahraje 20k minut má ve válce stejné podmínky jako hráč který má reálně nahráno 200 minut. Nyní by se tak stávat nemělo, aktivní hráč si bude moci zvednout počet útoků aktivitou a plněním úkolů v Battle Passu.

B) Dynamický Battle pass - tomu jsme se již věnovali v následujícím článku.

Představení ras pro tento věk, a jejich hlavních aktérů.

Asgardi - Tato rasa se po mnoha věcích vrací ovšem ve zcela jiném složení. Formování této rasy bylo rychlé a předem dané. Vedení se ujal zkušený Simurgh.

Ori - Zde bylo formování současné podoby poněkud složitější. Bylo zde několik adeptů na vůdce avšak nakonec se do rasy přidal Jared který plánoval že hrát nebude. Okamžitě na to se stal vůdcem a zatím svou rasu táhne kupředu.

Wraithové - Rasa zformovaná směsicí hráčů z jiných ras minulých věků. Tam se vůdce občasně střídá dodnes ale spíše neformálně. Dle všeho pevnou rukou vládne Ciri. Rasa pod jeho velením zatím vypadá suvernně.

Tauri - Další rasa zformovaná z náhodných hráčů. Po pár změnách bylo dáno že se velení ujme Icipici. Prozatím tato rasa hledá své místo na dně tabulky a vyhlíží zda se k ní přidají nové tváře kteří mají chuť hrát.

Vlády 81. věku k 10. dnu

Aktuálně.

Moemntálně stále čekáme na první války věku. Zatím se rasy věnují ekonomice svých ras, zastavění planet a množení nezaměstnaných. AT si pro nás připravili krátký příběh s úkolem u příběhové postavy se kterým si všechny rasy poradili, každý po svém.

Nyní všichni čekají na pokračování. Byla taky zatím jedna soutěž na soutěžním fóru, těšíme se na další. Spam na NF jede ve velkém po několika věcích kdy téměř zelo prázdnotou je to příjemná změna.

Z ras si zatím nejlépe vede rasa Wraithů kteří se ujali vedení. V závěsu však mají Asgady a nesmí tak polevit na ostražitosti. Rasa Ori vyčkává na příležitost zaútočit na druhé místo. Rasa Tauri zatím bohužel beznadějně poslední ale nezoufáme. Věříme že se nakonec chytne a bude plnohodnotnou rasou která sehraje svou úlohu v daném věku.

Děkuji za přečtení. Tento článek by měl dle plánu pokračovat a mapovat děj každý desátý den. Proto je označen v názvu číselně. Snad se vám bude líbit :)


Komentáře

Jared

diky za pekne nacrtnuti daneho deje snad v dlasim dile uz bude neco.o war:):)