Přihlášení
Registrace
Do konce 85. věku zbývá:
17 dní a 17 hodin
Věk začal: 20:03:30 01.05.2024 Registrovaných hráčů: 16 049
Úvod Výsledky Obchodní podmínkyPravidla Copyright Credits KontaktKronika

Válečný zpravodaj 81. věk - Ori vs Tauri

Publikováno: 16.09.2023 v 11:14:00 | Autor: Gladiator | Rubrika: Zpravodaj

První war věku na sebe nechala čekat dlouhých 14 dní. A my se na ní dnes podíváme. Vůdce rasy Ori Jared vyhlásil war rase Tauri a 15.9. v 19:51 započala první válka tohoto věku, která trvala 4 hodiny a skončila výhrou Ori.

Stav ras v čase vyhlášení války

Zde můžeme vidět jak na tom byly obě strany v době, kdy proběhlo vyhlášení. Jistě stojí za povšimnutí velký rozdíl v rozloze obou ras a i počtu hráčů. Jen podotknu že u Tauri je to spíše 10 hráčů, jeden byl mrtvý login.

Stav ras po ukončení války

Tady vidíme jak obě rasy dopadli po skončení war. Jak můžeme vidět rase Tauri se povedlo sehnat pár hráčů navíc a dorovnali počet. Nutno však dodat že 3 přišli až v den war, z toho jeden přímo během probíhajících bojů.

Nebyl tedy čas s nimi pracovat a vykomunikovat co mají dělat vzhledem k tomu že ve dvou případech se jednalo o nováčky hry. První registrovaný se do rasy dostal hned ráno, a již měl zkušenosti s hrou z minulosti takže se zvládl rychle zapojit do války.

Shrnutí war a náhled na počty útoků

Za statistik vidíme že rasa Ori dovedla war do úspěšného konce a vyhrála válku o 88 planet. Přišla však o svou příběhovou planetu kterou nebyla schopna dobýt zpět. Můžeme si všimnout velké převahy rasy Ori v aktivitě a počtu útoků. Za rasu Ori se do war zapojilo 12 hráčů, z nichž 11 dokázalo využít 2 přepočty.

Za rasu Tauri se do war zapojilo 8 hráčů, z nichž pouze 2 využili dvou přepočtů na plno. 3 hráči využili jednoho přepočtu na plno a další 3 nebyly schopni využít ani jednoho přepočtu na plno. Jasné, zasloužené nesporné výtězství rasy ori.

Co tato war přinesla?

Rase Ori pár planet navíc a cenné bojové zkušenosti.

Rase Tauri tato war ukázala že je správně na posledním místě, ovšem objevují se světlé záblesky lepších zítřků.

Mohla rasa Tauri udělat víc? Určitě ano! Kdo war sledoval si jistě všiml že nováček jako marator a v den války příchozí Jeffik odvedli při war poměrně slušnou práci na nováčka a hráče který se do hry vrátil po šesti letech. Naopak v rase jsou i zkušení veteráni kteří buď na war vůbec nepřišli, nebo se v ní nijak extra nezapojili.

Nabízí se otázka proč? Proč Veteráni hry nepostaví kasárny, proč nezmění politiku? Takže ano, Tauri určitě mohli udělat víc, sice by nejspíš také prohráli ale mohlo to být klidně jen o například 30 planet což je velmi přijatelný výsledek. Stačilo pouze přijít a dobýt si pár planet. Tauri by se na toto měli do další války zaměřit.

O Morálnosti této války se zde rozepisovat nebudu, dle mého to sem nepatří. Na to si jistě každý udělá obrázek sám :)

Díky za přečtení.