Přihlášení
Registrace
Do konce 85. věku zbývá:
17 dní a 16 hodin
Věk začal: 20:03:30 01.05.2024 Registrovaných hráčů: 16 049
Úvod Výsledky Obchodní podmínkyPravidla Copyright Credits KontaktKronika

81. věk - Průběžné výsledky a děj. (2/6)

Publikováno: 22.09.2023 v 10:53:00 | Autor: Gladiator | Rubrika: Zpravodaj

  1. den věku je za námi a to znamená že je zde i zpravodaj o který vás udrží v obraze. Událostí o kterých stojí za to psát je bohužel prozatím pramálo. Jedna válka, jeden příběh, jedna změna vůdce.

První war věku

Na přelomu čtrnáctého a patnáctého dne věku vypukla první válka věku kdy Ori zaútočili na poslední Tauri. Ori pod vedením Jareda Taurijce přejeli a s klidem dokráčeli pro pohodlné výtězství o 88 planet. Po dlouhé době jsme mohli vidět souboj orbitálních jednotek vs univerzálních jednotek. Na jejich srovnání se během věku chci podívat hlouběji, zatím nemáme dostatek zajímavých dat. Více o této válce jsem zpracoval do kroniky zde.

Bohužel to byla zatím jediná war, Wraithové a Asgardi stále vyčkávají na vhodnou příležitost se do sebe nebo do jiných pustit. Snad nebudou čekat až do konce věku, protože pak by nejspíš vyhráli Wraithové, kteří jsou na prvním místě.

Příběh a soutěže

Přibližně patnáctý den věku nám vyšel druhý díl příběhu s názvem "Průzkum mlhoviny". Úkol pro rasy bylo opět sondování příběhové postavy, kdy každá rasa měla objevit 4 planety na kterých jsou postaveny laboratoře.

Planet je hodně, ne pro každou rasu je snadné prosondovat každou planetu, ale i přes to všechny rasy úkol splnili, opět každý po svém a dle svých možností. Součástí příběhů jsou také příběhové výzkumy takže i výzkumníci si přijdou po delší době na své.

V této dekádě jsme se bohužel nedočkali žádné soutěže, bleskovky, tipovačky...snad příště? :)

První změna na vůdcovských postech

Dočkali jsme se také první změny ve vedení ras, u aktuálního lídra tabulky, rasy Wraithů střídá Ciriho princezna bojovnice Anise. Příčiny jsou nám neznámé, ovšem na neutrálním fóru lze občas zaznamenat jakýsi náznak nervozity v řadách rasy. Tak snad je tam nová vůdkyně srovná. Královna úlu je mrtva, ať žije královna úlu!

Numerův diskuzní klub

Numero na Discoru spustil službu kde se každou neděli věnuje nám hráčům a odpovídá na naše dotazy. Spolkněte stud a zeptejte se živě na "Cokoliv co vás zajímá", a pokud se stále stydíte, můžete pro svůj dotaz využít anonimní službu sli-do případně hlasovat pro dotazy ostatních aby se na ně dostalo.

Aktuální seřazení ras

Seřazení ras se za posledních deset dní nijak zásadně nezměnilo, pár procent nahoru a dolu ale aktéři si své pozice zatím drží. Drobně se od pomyslného vláčku odpojuje rasa Wraithů. Rasy v závěsu jistě začnou vymýšlet jak ji přibrzdit, dokud to ještě vůbec jde.

Díky za přečtení.