Přihlášení
Registrace
Do konce 69. věku zbývá:
9 dní a 14 hodin
Věk začal: 20:01:33 01.09.2021 Registrovaných hráčů: 15 477
Výsledky Obchodní podmínkyPravidla Copyright Credits NápovědaBanneryKontaktKronika

Veteráni

Síň veteránů

 

 

 Kn_oX

Udatný bojovník rasy Kelowňané, který se stal na krátkou dobu vůdcem. Mazaný a vychytralý manipulátor dokázal slabším jedincům zatopit. Své rase byl loajální a ačkoliv jeho rasa byla zrušena, tak jeho jméno hned jen tak nezaniklo.

 

 

GeorgeX

Kdysi Goa'uld a poté 'pán Unasů'. Moc toho nenamluvil, ale jeho činy hovořili za něj. Dokázal vybudovat rasu Unasů a pozvednout jí. Jeho zkušenosti byly rase Unas víc než přínosem.

 

 

Jestřábice

Loajální Kelowňanka a později loajální členka rasy Antikové. Velice trpělivá učitelka a poměrně schopná hráčka, která ipřestože jí něco nešlo tak to hned nevzdávala. Po dobu několika věků působila v admin týmu a přispěla k rozvoji hry.

 

 

Mr_Dark_Ghost

Dlouhodobý administrátor hry. Jeho přínos pro hru nelze zapomenout. Ať už to byli moderátoři a nebo soud. Pan 'levhart' to měl na starosti a nenechal se nikým ovlivnit.

 

 

anajka


Dlouhodobá a zkušená hráčka rasy Tau'ri. Většinu svého času věnovala sběru. Komunikace s hráči byla u ní na slušné úrovni a uměla s nima komunikovat. Svoji herní karieru věnovala rase Tau'ri a pomáhala jim ke vzestupu a stabilitě.

 

 

Markos

Tau'ri tělem i duší. Schopný vůdce, který dovedl své lidi k vítězství věku nebo nekompromisní moderátor? Vyberte si. Obojí zvládal dobře.

 

 

ccon

Původní hráč této hry. Hodně nápadů vzniklo v hlavě tohoto hráče. Dokázal, že je nejenom schopný vůdce, ale také dobrým administrátorem. Bohužel z osobních důvodů musel odejít z admin týmu. Čas od času se vrací jako hráč do hry.

 

 

Numero

Původně herní 'pískle' a naprosté nic. Z tohto chlapáka vyrostl velmi 'vyčůraný' hráč. Jeho herní začátky začínají u rasy Antikové pod vedením Václava_beránka. Později jako člen rasy Nox, jenž dovedl s hráčem mamaker tuto rasu několikrát k vítězství věku.

 

 

Václav_Beránek

Původní hráč této hry. Kdysi dávno spravoval rasu Antikové a dělal vše, aby rasa neupadla.

 

 

Croll

Původní hráč této hry. Prostřídal několik ras. Prokázal, že je nejenom zkušeným a skvělým hráčem, ale bohužel vzhledem ke svému chování si vysloužil negativní reputaci člověka, který nedotáhne své akce do konce. Byl to docela vznětlivý hráč.

 

 

matesx

První opravdu schopný vůdce rasy Ori.  Všeobecně znalý hráč, který dokázal zfanatizovat hráče pod sebou a šířit vůli Ori vesmírem. Založil jádro rasy.

 

Zobrazeno: 3497x |
Před 6 rokyDarKMooN
Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat příspěvky
next
Jared15

a kde jsou dalsi?

Jared15Před rokem#291