Přihlášení
Registrace
Do konce 85. věku zbývá:
17 dní a 16 hodin
Věk začal: 20:03:30 01.05.2024 Registrovaných hráčů: 16 049
Úvod Výsledky Obchodní podmínkyPravidla Copyright Credits KontaktKronika

Kronika

Noxové

11.03.2024 v 21:33 | Anise

Noxové byli společně s Antiky, Asgardy a Furlinky v Alianci čtyř ras.

Wraithové

15.01.2024 v 21:10 | Anise

„…podaří rozšířit život v galaxii, kde se zdálo že žádný není. Brzy, tento nový život rostl a prosperoval. Mezi jednotlivými planetami panovala rovnováha a mír. Veškeré vztahy fungovaly na základě vzájemné výměny znalostí a přátelství. Po čase se na tisíci světů zrodil život v této formě. Ale pak jednoho dne naši lidé vstoupili na temný svět, kde dřímal strašný nepřítel. Nikdy předtím jsme se nesetkali s bytostmi, jejichž moc by se rovnala naší. Díky své sebejistotě jsme byli zaskočeni velkou přesilou. Nepřítel ničil bezbranné lidské světy jako mor až zůstala pouze Atlantida. Ochranný štít tohoto města byl dostatečně silný, aby nás ochránil, ale byli jsme obléháni mnoho let. Ve snaze zachránit poslední zbytky naší rasy, ponořili jsme město do oceánu. Hvězdná brána na Atlantidě byla jediným pojítkem se zemí z této galaxie a ti z nás, kteří přežili ji použili k návratu domů. Tam, poslední zachránění z Atlantidy prožili zbytky svých životů. Toto město bylo uspáno v naději, že jednoho dne se naše rasa vrátí. Hologram 1x01 SGA

Ori

12.11.2023 v 00:23 | Anise

“Před dávnými věky tvořili Ori a Alterané jedinou společnost. Byli to lidé na cestě k povznesení, ale měli spolu fyziologické spory. Ori postupně čím dál tím víc propadali svojí víře. Alterané věřili ve vědu. Ori je chtěli vyhladit, místo války Alterané postavili loď a opustili svou galaxii. Jak Alterané tak Ori se povznesli. Ori šíří svou víru Počátek mezi další generaci co stvořili. Základní premisa jejich víry, všechno to vco věří ti kteří je uctívají je lež. Ori nenabízejí povznesení, museli by se dělit o sílu, kterou vysávají z uctívačů. Posilují se tím že vysávají životní sílu každého člověka který se jim podvolí. A slib následného spasení vede nevyhnutelně k naprosto zbytečné smrti, protože se nijak nesnaží o vlastní osvícení.”

Antikové

14.09.2023 v 21:52 | Anise

Rasa Anqueetas, poté též pojmenování Antikové, Lanteane či Alterané vznikli v daleké galaxii spolu s Ori. Jejich rasa se později rozdělila na dvě frakce, když každá z nich začala zastávat jiné hodnoty života. Antikové věřili ve vědu a svobodnou vůli, zatímco Ori chtěli svou technologii využit k donucení lidí k fanatickému uctívání. Poté co prohlédli že je vojsko Ori přichází zničit, sestrojili Archu pravdy, avšak jejich víra jim nedovolila ji použít, uschovali ji proto v podzemí, posléze se poslední z rasy rozhodli pro ústup a z planety Ortus mallum uprchli do mléčné dráhy. Následná exploze při startu zničila celou horu a poslední zbytky technologie bezpečne pohřbila pod sutinami.